Łukasz Ciepiela
Łukasz Ciepiela
lukaszciepiela@gmail.com+48 600 046 309

Zdecydowanie najlepszym sposobem, aby poznać mój styl, jest obejrzenie zdjęć. Krótko mówiąc, opowiadam historie za pomocą obrazów, jest to styl fotografii najbliższy memu sercu.

Każdy ślub jest inny, każdy ma swój indywidualny bieg w który nie ingeruję. Poprzez swoje nieformalne podejście wtapiam się w tło fotografując Wasz wielki dzień, dzięki czemu moje zdjęcia są autentyczne. Nie są serią póz lub zaaranżowanych ujęć. Chcę, żeby moje pary pokochały swoje zdjęcia nie tylko dzisiaj, ale także wiele lat później.

Czym właściwie są wesela, jeśli nie mnóstwem radości z rodziną i przyjaciółmi. Chodzi o ludzi, ich relacje, muzykę a po czasie niesamowite wspomnienia. Doceniam szczerość, zabawę i surowe emocje. Zapomnijcie proszę o formalnościach, mówmy sobie po imieniu.

Jeśli macie pytania lub potrzebujecie porady przed ślubem, nie krępujcie się zadzwonić do mnie w dowolnym momencie. Od nawiązania pierwszego kontaktu do dnia, w którym otrzymacie swoje zdjęcia i nie tylko.

Dziękuję za poświęcenie czasu, który tu spędziliście. Jeśli podoba się Wam moje podejście do fotografii i chcecie dowiedzieć się więcej, skontaktujcie się ze mną przez e-mail, telefon, lub formularz kontaktowy poniżej. Odpowiadam na każde zapytanie, zwykle tego samego dnia.
imię

email

telefon

data i miejsce wydarzenia

wiadomość